У Запорізькій області рашисти бояться спілкуватись із місцевими й припинили брати в них їжу – ЦНС

На окупованих територіях Запорізької області рашисти підсилили перевірку таксистів, заборонили своїм військовим спілкуватись із місцевими та брати в них продукти харчування. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 13 квітня.

"У Запорізькій області окупанти не довіряють місцевим мешканцям, адже ті постійно здають їх позиції Силам оборони, – сказано в повідомленні. – Так, в тимчасово захопленому Токмаці росіяни посилили контроль за таксі. Зокрема, тепер вони мають отримувати перепустки й пред’являти її на кожному блокпосту".

Уточнюється, що, крім цього, місцевим окупантам заборонили спілкуватись з місцевими, зокрема приймати від місцевих їжу.

Також в місті вимкнули вуличне освітлення аби приховати рух техніки.

Раніше з посиланням на кримських партизанів повідомлялось, що в окупованому Маріуполі регулярно зникають російські військові.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Всі статті