У Японії українські переселенці зможуть вивчати японську мову, традиції та закони

В квітні японське Агентство імміграційних служб запустить програму, яка допоможе іноземним громадянам із зон конфліктів адаптуватися до життя в Японії. Про це повідомляє The Japan Times.

Агентство імміграційних служб заявило в п'ятницю, що в квітні розпочне програму, яка допоможе іноземним громадянам, що тікають із зон конфліктів, адаптуватися до життя в Японії.

Відповідно до змін до імміграційного законодавства, особи із зон конфліктів, які не мають права на отримання статусу біженця, матимуть право на шестимісячну або річну програму з вивчення японської мови та ознайомлення з законами і звичаями країни. Програма також передбачає фінансову допомогу.

Програма була розроблена головним чином для того, щоб допомогти українським евакуйованим особам, які проживають в Японії, кількість яких перевищує 2,500 осіб.

Чинне імміграційне законодавство робить програми життєвої підтримки доступними для людей, які отримали статус біженця. Японія підписала конвенцію ООН про біженців, але відома своєю суворою політикою щодо біженців, яка обмежує їхню кількість.

Майбутня програма підтримки є частиною нової системи, яку агентство розпочне 1 грудня, щоб надавати евакуйованим з України та інших постраждалих від конфлікту країн статус довгострокового резидента з робочою візою відповідно до переглянутого імміграційного законодавства.

Агентство також продовжить надавати фінансову підтримку до двох років для покриття витрат на проживання українським евакуйованим, які не мають нікого, хто міг би їх спонсорувати.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті