У віддалених селах прифронтової Лиманської громади Донеччини працюють два модульні медичні пункти

Мешканців віддалених сіл прифронтової Лиманської громади обслуговують медики у двох модульних медичних пунктах, які вдалось відкрити завдяки організації "Лікарі без кордонів". Про це, розмістивши відповідне відео, повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін у Телеграм.

"Два модульні медичні пункти працюють у віддалених селах Лиманської громади. Такий проєкт вдалось реалізувати завдяки співпраці з Міжнародною медичною гуманітарною організацією "Лікарі без кордонів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в таких медичних пунктах люди, крім консультації лікаря, можуть отримати ліки, направлення до спеціалістів необхідного профіля, поміряти тиск, рівень цукру в крові та здійснити інші маніпуляції.

До повномасштабного вторгнення РФ у Лиманській громаді працювало 12 амбулаторій і 8 ФАПів.

Із 12 амбулаторій наразі працюють лише 5, інші зруйновані та пошкоджені обстрілами окупантів.

Раніше повідомлялось, що на Донеччину після евакуації повернулися понад 230 тисяч людей.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті