У так званій "ДНР" співробітника ОБСЄ звинуватили у "шпигунстві" і засудили до 14 років колонії

У так званій "ДНР" співробітника Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) засудили до 14 років колонії у справі про "шпигунство". Про це повідомляє Телеграм-канал "Настоящее время" з посиланням на російську прокуратуру. 

Йдеться про асистента з питань безпеки ОБСЄ, громадянина України 56-річного Вадима Голду.

За твердженням "слідства", у 2021 році Голда нібито збирав дані для іноземної розвідки на території "ДНР" про об'єкти промисловості, по яких потім "завдавали ракетних ударів, які заподіяли шкоди на загальну суму майже в 100 млн рублів".   

Генпрокуратура РФ також відзвітувала про конфіскацію 43 броньованих автомобілів, які використовували співробітники ОБСЄ.

Як повідомлялося, Парламентська асамблея ОБСЄ ухвалила резолюцію з визнанням дій РФ геноцидом українського народу і необхідністю деколонізації РФ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Всі статті