У Стамбулі для українців відкрився паспортний сервіс

Громадяни України, які перебувають у Туреччині, можуть отримати послуги у паспортному сервісі, що відкрився у Стамбулі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Мобільні офіси у Стамбулі розташовані за адресою: Лондонське шосе Е-5, Карайолу, паркінг за ТЦ «Аеропорт», (Londra Asfaltı E-5 Karayolu Üzeri, Airport AVM, 34158 Bakırköy/İstanbul). Графік роботи: з понеділка по суботу включно з 09:00 до 18:00.

Перелік послуг, які можуть отримати українці у паспортному сервісі:

  • оформлення ID-картки чи закордонного паспорта (в тому числі замість втраченого або викраденого);
  • обмін ID-картки чи закордонного паспорта (у зв’язку із закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання);
  • обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності);
  • одночасне оформлення закордонного паспорта й ID-картки.

У Мінреінтеграції також зазначили, що наразі тривають перемовини щодо відкриття аналогічних мобільних підрозділів у кількох містах Європи: мова йде про Братиславу, Прагу, Берлін, Мадрид, а також Рим.

Як повідомлялося раніше, у росії почали торгувати українськими паспортами – щоб виїхати за кордон.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті