У США скептично оцінили посилення військової могутності РФ після поставок боєприпасів від КНДР

Північна Корея може збільшити постачання артилерійських боєприпасів до росії для її війни проти України, але це навряд чи матиме велике значення. Про це заявив голова Об’єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі після прибуття до Норвегії на зустріч представників країн НАТО, повідомляє Радіо Свобода з посиланням на агентство AP.

За словами Міллі, нещодавня зустріч у росії між північнокорейським лідером Кім Чен Ином і російським диктатором путіним, ймовірно, змусить Пхеньян надати Москві 152-міліметрові артилерійські снаряди радянських часів - але наразі не ясно, скільки та як скоро.

"Чи буде велика різниця (внаслідок постачання боєприпасів – ред.)? Я скептично ставлюся до цього", – сказав Міллі журналістам, які подорожували з ним.

Він додав, що, хоча він не хоче надто применшувати роль цієї зброї, він «сумнівається, що це буде вирішальним».

Також голова Об’єднаного комітету начальників штабів висловив думку, що в Україні залишається потреба в більшій кількості зброї та обладнання, і що союзники та партнери обговорюватимуть, як це вирішити. 

Він зазначив, що вважає, що в Сполучених Штатах і Конгресі США все ще є широка двопартійна підтримка допомоги Україні.

Нагадаємо, 13 вересня після 4-годинної зустрічі Кім Чен Ина та путіна лідер Північної Кореї пообіцяв "повну та беззастережну підтримку" РФ. Путін заявив, що росія і Північна Корея мають "багато цікавих проєктів", але не став говорити про військову співпрацю.

Як повідомлялося, у Пентагоні заявили, що якщо КНДР поставить боєприпаси РФ, вона стане співучасником вбивств українців. 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті