У США розчаровані тим, що Україна вирішила не знижувати мобілізаційний вік до 18 років - Washington Post

Адміністрація президента США Джо Байдена веде останні переговори, щоб надати Україні додаткове озброєння на мільярди доларів, але водночас американські посадовці розчаровані відмовою України знижувати мобілізаційний вік до 18 років. Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на Washington Post.

Як повыдомляэться, деякі представники адміністрації вважають, що незалежно від дій США, без збільшення чисельності військових українська армія залишатиметься в невигідній позиції для продовження війни.

«На тлі прискорення постачання зброї зростає розчарування українським керівництвом, яке чинить опір закликам США знизити призовний вік із 25 до 18 років», — пише Washington Post.

Видання зазначає, що за останні тижні російські війська захопили українську територію «найшвидшими темпами з 2022 року, викликавши тривогу у Вашингтоні».

Представники адміністрації кажуть, що їхня ініціатива щодо постачання озброєння, яка супроводжується рішенням президента Джо Байдена дати дозвіл на ракетні удари вглиб російської території та розгортанням протипіхотних мін, які давно критикували правозахисники, може дати Києву «трохи передихнути». Але вони закликають українських лідерів використати момент, щоб розширити свою армію на понад 160 000 новобранців.

«Можливо, розрив у боєприпасах між Україною та росією не повністю ліквідований, але він став набагато меншим. Але з боку людської сили це лише питання математики та фізики», — сказав один з чиновників на умовах анонімності.

Він додав, що «не намагається ні в чому звинуватити Україну».

«Протягом останнього року вони просто не мобілізують і не навчають достатньо солдатів, щоб компенсувати втрати на полі бою», — заявив посадовець.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив: що в Україні не буде, зменшення мобілізаційного віку. 

Статті

Донбас
02.12.2024
16:00

Наша ціль – продовжити історію ДонНТУ. Як донецький виш тричі починав все з початку

Поняття механізму «переміщений університет» було дуже незрозуміле, в першу чергу для самої держави. Десять років тому ми проходили цей шлях одними з перших.
Донбас
01.12.2024
17:33

Куди поділася питна вода і що героїчного в документальному фільмі, який ніхто не дивиться. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня у ЗМІ влада «ДНР» спробувала пояснити жителям окупованої частини Донецької області, чому з приходом «русского міра» в їхніх кранах зникла питна вода. Начальник «Води Донбасу» традиційно й очікувано відповів на запитання «Хто винен»?...
Країна
30.11.2024
13:52

Нестатутні стосунки. Як Путін під прикриттям Статуту ООН розв'язав криваву війну проти України

Статут ООН декларує таке право, як основне у світі. Проте йдеться саме про народи, а не мешканців окремих регіонів тієї чи іншої країни.
Всі статті