У Словʼянську залишаються близько 50 тисяч людей, з яких десята частина - діти

У місті Слов'янськ на Донеччині досі залишається близько 50 тисяч людей, з них — майже п'ять тисяч дітей. Про ситуацію в Слов'янську в етері "Суспільне. Студія" розповів начальник міської військової адміністрації Вадим Лях.

"В місті знаходить 50 тисяч мешканців, до 5 тисяч дітей. Тому закликаю в першу чергу батьків з дітьми виїжджати, бо все ж таки кількість обстрілів збільшується. Для батьків з дітьми організовуємо виїзд до Закарпатської області, для всіх інших — до Львівської області", - повідомив Лях.

У місті функціонують лікарні, критична інфраструктура, проте обстріли Слов'янська частішають. Зокрема, протягом тижня деякі мікрорайони міста були без електрики до 20 годин.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Всі статті