У Росії оголосили небажаною асоціацію учасників ігор "Що? Де? Коли?"

Генпрокуратура РФ оголосила небажаною в Росії організацією Міжнародну асоціацію інтелектуальних ігор (Internationale Assoziation für Intellektuelle Spiele). Це клуб учасників спортивних версій «Що? Де? Коли?», «Брейн-рингу», «Своєї гри» тощо, - повідомляє ВВС.

Як зазначає прокуратура, організація зареєстрована в Ліхтенштейні. Її сайт існує тільки в російськомовній версії.

«Незважаючи на положення статуту, що забороняє участь у політичній діяльності, IAIS фактично поширює в мережі інформацію, спрямовану на дискредитацію керівництва Російської Федерації, зовнішньої та внутрішньої політики країни», - звинуватила “знавців” російська Генпрокуратура.

За версією відомства, в іграх асоціації беруть участь «іноагенти» і представники інших небажаних організацій, а командам із Росії та Білорусі заборонено виступати під прапорами своїх країн.

Як повідомлялося, суд у Москві заочно засудив українського продюсера Олександра Роднянського до 8,5 років ув'язнення.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті