У Раду внесено законопроект про "реєстровані партнерства". Він стосується не лише представників ЛГБТ

До Верховної Ради України внесено законопроект про "реєстровані партнерства", у разі прийняття якого ЛГБТ-пари зможуть офіційно зареєструвати свої відносини. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

За словами автора ініціативи, народного депутата від партії "Голос" Інни Совсун, документ стосується не лише представників ЛГБТ-спільноти, а й усіх, хто з тих чи інших причин не може або не хоче одружитися без визначення взаємних прав та обов'язків, питань володіння майном, спадщини та прав при смерті партнера або партнерки.

При цьому Совсун наголосила, що зареєструвати законопроект її спонукало спілкування з ЛГБТ-військовими, під час якого вона побачила їхні проблеми. "Ми повинні виправити велику несправедливість, коли частина громадян має менше прав, ніж у всіх інших", - резюмувала депутат.

У повідомленні нагадується, що у серпні минулого року президент України Володимир Зеленський доручив прем'єр-міністру країни Денису Шмигалю розглянути можливість легалізації одностатевих шлюбів. Таким чином, він відповів на петицію на захист прав ЛГБТ, яка набрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів українців. Зеленський підкреслив, що "рівень демократичності суспільства вимірюється, зокрема, політикою держави, спрямованої на забезпечення рівних прав для всіх громадян".

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті