Акторка Олена Узлюк про фільм "Уроки толерантності": Ми не знаємо, чим живуть наші діти, що відчувають

Спецпоказ та зустріч із командою фільму "Уроки толерантності" пройшов у Києві 20 лютого, - повідомляє кореспондент ОстроВа.

Показ відбувся у столичному Українському Домі у рамках проєкту "Кінопростір" – спільної програми Українського Дому та Української Кіношколи.

Фільм "Уроки толерантності" режисера Аркадія Непиталюка розповідає історію української родини, яка, щоб розплатитися з боргами, стає учасницею програми з євроінтеграції «Уроки толерантності». Сім'я отримає субсидії, якщо прийме у себе вдома ЛГБТ-активіста, який проводитиме психологічні тренінги. Чи вдасться провінційній вчительці, її безробітному чоловіку та дітям приборкати власні упередження і стереотипи та поглянути на світ очима тих, кого вони оминали досі десятою дорогою.

Автори фільму розповіли, що стрічку знімали фактично під час блекаутів, повітряних тривог і всіх інших воєнних викликів.

"Чесно кажучи, для мене це кіно не про проблеми ЛГБТ, а саме про сімейні цінності. Про те, що ми не знаємо, як  чим живуть наші діти, що відчувають. І ми, я особисто, людина народжена в Радянському Союзі,  -  з нами батьки не говорили на ці теми відверто, ми не вміємо по великому рахунку говорити зі своїми дітьми  - це величезна проблема і великий біль. Ми вчимося. Я вчусь", - зазначила акторка Олена Узлюк.

Як повідомлялося, 11 лютого будівлю столичного кінотеатру «Жовтень» невідомі 11 лютого обмалювали фарбою, написавши гомофобні вислови, а також пофарбували сітілайти з афішею про ЛГБТ «Уроки толерантності».

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті