Акторка Олена Узлюк про фільм "Уроки толерантності": Ми не знаємо, чим живуть наші діти, що відчувають

Спецпоказ та зустріч із командою фільму "Уроки толерантності" пройшов у Києві 20 лютого, - повідомляє кореспондент ОстроВа.

Показ відбувся у столичному Українському Домі у рамках проєкту "Кінопростір" – спільної програми Українського Дому та Української Кіношколи.

Фільм "Уроки толерантності" режисера Аркадія Непиталюка розповідає історію української родини, яка, щоб розплатитися з боргами, стає учасницею програми з євроінтеграції «Уроки толерантності». Сім'я отримає субсидії, якщо прийме у себе вдома ЛГБТ-активіста, який проводитиме психологічні тренінги. Чи вдасться провінційній вчительці, її безробітному чоловіку та дітям приборкати власні упередження і стереотипи та поглянути на світ очима тих, кого вони оминали досі десятою дорогою.

Автори фільму розповіли, що стрічку знімали фактично під час блекаутів, повітряних тривог і всіх інших воєнних викликів.

"Чесно кажучи, для мене це кіно не про проблеми ЛГБТ, а саме про сімейні цінності. Про те, що ми не знаємо, як  чим живуть наші діти, що відчувають. І ми, я особисто, людина народжена в Радянському Союзі,  -  з нами батьки не говорили на ці теми відверто, ми не вміємо по великому рахунку говорити зі своїми дітьми  - це величезна проблема і великий біль. Ми вчимося. Я вчусь", - зазначила акторка Олена Узлюк.

Як повідомлялося, 11 лютого будівлю столичного кінотеатру «Жовтень» невідомі 11 лютого обмалювали фарбою, написавши гомофобні вислови, а також пофарбували сітілайти з афішею про ЛГБТ «Уроки толерантності».

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті