У Польщі офіційно працюють 780 тисяч українців: з них понад 400 тисяч – чоловіки

Згідно з даними Інституту соціального страхування, у вересні в Польщі було застраховано 1 177 452 іноземці. З них 779,3 тис. — з України. Про це повідомляє Главком з посиланням на Wprost.

На початку року українців було 755 тис. осіб, а у 2022 році – 746 тис. До початку повномасштабної війни в Україні в Польщі працювало трохи більше півмільйона українців. З майже 780 тисяч українців, які працюють у Польщі, 406,5 тисяч – чоловіки і 372,7 тисячі – жінки.

Найчастіше в Польщі працюють люди у віці 30-44 років. Працювати в Польщі може громадянин України, який проживає легально і має дійсний дозвіл на проживання або прибув до країни в період з 24 лютого 2022 року у зв’язку з військовими діями.

Також нещодавнє дослідження Randstad показує, що 59% від працевлаштованих у Польщі іноземців пов’язують своє професійне майбутнє з Польщею. Про таку готовність частіше повідомляють люди з професійною освітою та іноземці, які сьогодні працюють у Польщі відповідно до своєї кваліфікації.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Країна
31.03.2025
18:29

На шляху до відновлення: хто допомагає постраждалим від СНПК в Україні

«Привезли мене в “Ізоляцію”. Там не було жодної жінки-охоронця — тільки чоловіки. Ти стоїш у кайданках, мішок на голові. І тебе примушують роздягатися — до кінця. Тебе хтось торкається, ти не бачиш хто, тільки чуєш ці голоси».
Всі статті