У полоні росіян наразі перебуває не менше ніж 4337 українців

Станом на сьогодніу полоні російських окупантами знаходяться щонайменше 4337 громадян України, серед яких не тільки військовослужбовці, а також цивільні. Про це повідомляє Мінреінтеграції з посиланням на засідання комісії з питань встановлення факту полону 17 листопада.

"На сьогодні проведено 8 засідань Комісії. За їх результатами встановлено факт позбавлення волі щодо 4337 осіб (3574 військових та 763 цивільних)", - зазначається у повідомленні.

У Мінреінтеграції додали, що за результатами роботи Комісії міністерство здійснює виплати одноразової та щорічної державної грошової допомоги. 

"Таким чином, з початку поточного року вже виплачено 422 мільйони гривень звільненим з полону, а також родинам військовополонених, цивільних заручників і політвʼязнів", - зазначили у міністерстві.

Як повідомлялось раніше, майже 2 тисячі мешканців Луганщини вважаються зниклими безвісті.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Всі статті