У Пентагоні заявили, що на Харківщині фронт стабілізувався завдяки дозволу США на удари по РФ

Глава Пентагона Ллойд Остін переконаний, що дозвіл США, який вони дали Києву на завдання ударів американською зброєю по території росії, допоміг стримати наступ російських військ на Харківщині. Про це він заявив під час брифінгу на зустрічі Контактної групи з оборони України у форматі "Рамштайн", повідомляє ЛІГА.

"З результатів, з того, що я бачу, це те, що росіяни сповільнили свій наступ. Стабілізувалася ситуація на фронті. Ми не бачимо якихось серйозних проривів з боку Росії", – сказав він.

Остін вважає, що з допомогою США українська армія стане сильнішою, згодом Україна проведе додаткову мобілізацію та навчить нових людей.

"Від цього у сукупності буде ще більший ефект. Хороша новина в тому, що у нас є можливість допомагати Україні, і ми очікуватимемо майбутніх результатів", – сказав шеф Пентагону.

На запитання, чи, можливо, змінилася позиція США щодо ударів України по росії з використанням далекобійної американської зброї, Остін відповів негативно.

Нагадаємо, голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Чарльз Браун заявив, що українським силам вдалося стабілізувати ситуацію в прикордонні Харківської області після наступу РФ.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті