У Пентагоні побачили стабілізацію ситуації на Харківщині

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Чарльз Браун заявив, що українським силам вдалося стабілізувати ситуацію в прикордонні Харківської області після наступу РФ. Про це Браун повідомив на спільній із міністром оборони США Ллойдом Дж. Остіном ІІІ пресконференції за результатами 23 засідання Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"), повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Щодо Харкова. Я сказав би, що наразі ситуація дещо більш стабілізована, ніж в останні декілька тижнів. І одна з речей, на якій українці зосередилися в останні декілька місяців і до 2024 року, - це зміцнення своїх оборонних ліній", - заявив Браун.

За словами Брауна, українські сили "досить ефективно будують оборонні лінії", що допомогло в стабілізації ситуації.

Однак, як наголосив генерал, одна з проблем полягає в тому, що, "коли росіяни просуваються до Харкова, це відволікає увагу і можливості українців від інших областей, і вони ще більше розпорошують свою оборону".

"Але ми бачили, що українці дуже добре тримають оборону, і я думаю, що ми зможемо побачити це далі і в районі Харкова", - додав Браун.

Як повідомлялося, ворог намагався прорвати оборону ЗСУ в районі Куп'янська з двох напрямків. 

Статті

Луганськ
16.11.2024
19:22

Як онкохворі з Луганщини лікуються, а обласний онкодиспансер лікує – на третьому році повномасштабної війни

«Але питання в тому, що це дискримінація громадян України, які є переселенцями з 2014 року. Тобто, один із проявів такої дискримінації», - зауважує Марина.
Луганськ
15.11.2024
14:41

Каналізаційні стоки посеред вулиці, але з новим “муралом”: про життя в окупованому Старобільську

...Через недбалість окупаційної влади з початку ремонту цього колектора люди на декількох вулицях живуть без води. А віднедавна ще й у постійному смороді.
Світ
14.11.2024
20:08

“Україна могла би швидко створити арсенал атомної зброї...”. Огляд західних медіа

Україна могла би швидко створити арсенал атомної зброї за технологією бомби, яку США скинули у 1945 році на Нагасакі, з плутонію з використаних паливних елементів з українських АЕС.
Всі статті