У новому проєкті угоди про ресурси США вимагають від України оплатити надану допомогу - ЗМІ

Раніше надану Києву допомогу Вашингтон вважає своїм внеском туди, тобто змусить Київ повністю її оплатити, перш ніж самому отримувати дохід. Обговорення документа триває, наразі адміністрація США чекає правок від влади України, - пише інформагентство Bloomberg, яке цитує DW.Главное.

Також у черговому варіанті угоди Вашингтон пропонує Києву, щоб у США завжди було «право першої пропозиції» на інвестиції в інфраструктуру та корисні копалини України, пише Bloomberg із посиланням на проект документа. Якщо його ухвалять, США отримають повний контроль над інвестиціями в автомобільні та залізні дороги, порти, шахти, нафту і газ, видобуток найважливіших ресурсів.

У проєкті угоди також зазначено, що у США буде переважне право на прибуток, що надходить до спільного фонду.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський заявив 27 березня, що США постійно змінюють умови угоди про ресурси, і закликав дочекатися її остаточного варіанта.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Всі статті