У національному відборі Євробачення 2025 переміг гурт "Ziferblat"

"8 лютого відбувся фінал Нацвідбору на "Євробачення 2025". За результатами голосів, Україну представлятиме гурт "Ziferblat" із піснею "Bird of Pray". Саме їм глядачі віддали найбільшу кількість голосів. Сукупно артисти набрали 19 балів (10 - від глядачів та 9 - від журі)", - пише "Суспільне Культура" 8 лютого.

Другу сходинку розділяють три конкурсанти (усі набрали по 16 балів):

- MOLODI з піснею "my sea" (9 балів від глядачів);

- Маша Кондратенко з її треком "No Time to Cry" (8 від глядачів),

- KHAYAT із синглом "HONOR" (6 від глядачів).

Раніше повідомлялось, що гурт MOLODI з Маріуполя презентували відео на пісню "my sea", з якою виступатимуть у фіналі Нацвідбору на Євробачення 2025

Статті

Луганськ
07.02.2025
14:15

Життя у борг. Луганський щоденник

З одного боку - щось будується, змінюється на краще. А з іншого – все більше відчуття, що це якось напоказ, що вітрина сильно прикрашає внутрішній зміст.
Світ
05.02.2025
14:00

«Чому б не сформувати український уряд у вигнанні?». Російські ЗМІ про Україну

«Росії потрібен не заморожений конфлікт, не просто припинення військових дій, а справжній мир, який можна було б укласти на міжнародній конференції, її можна було б назвати «Ялта-2»
Донецьк
04.02.2025
22:20

“Князь”: Хочеш вижити і перемогти – навчись штурмувати!

І раптом – автоматна черга пройшла майже між нами, але трохи вище! Де він заховався?! Здогадка була правильною: в польовому туалеті. Звідти й лупив із калаша. Ну, «Мурчик» дав у відповідь. Кричу: «Здавайся!». А той: «Я свой!».
Всі статті