У МЗС Німеччини роз'яснили, чи можливі зараз переговори з путіним

Голова МЗС Німеччини Анналена Бербок вважає, що переговори з президентом РФ путіним про припинення війни в Україні зараз неможливі.  Про це повідомляє Deutsche Welle.

"Хотілося б, щоб ми домовилися. Але наразі йдеться не про те, чого ми хочемо, а про те, що треба поглянути в обличчя реальності", - сказала Бербок.

Міністерка закордонних справ Німеччини зазначила, що її країна робить усе можливе, щоб "спробувати дипломатичними каналами зупинити цю атаку з боку Росії". Зокрема, уряд ФРН постачає озброєння для України.

"Кожного дня ми намагаємося зробити все можливе, щоб допомогти Україні виграти цю війну. На жаль, ми не вміємо чаклувати - тоді б ця війна вже закінчилася", - зазначила Бербок.

За її словами, враховуючи свої можливості, Німеччина має спостерігати, в яких сферах може допомогти Україні найефективніше.

Бербок також окремо наголосила, що для успішного наступу ЗСУ необхідне обладнання для розмінування.

"Неймовірно, наскільки велика територія була замінована. Це означає, що нам потрібне обладнання для подолання цього мінного поясу", - сказала очільниця МЗС Німеччини.

За словами Бербок, точаться непублічні дискусії про те, як розв'язувати цю проблему в Україні.

Нагадаємо, Трамп заявив, що змусить Зеленського і путіна укласти мирну угоду. 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті