У МВС Фінляндії заявили, що після історії з неонацистом Петровським потрібно переглянути систему видачі посвідки на проживання

Міністр внутрішніх справ Фінляндії Марі Рантанен заявила, що фінську систему видачі посвідки на проживання (ПНП) потрібно переглянути з усією ретельністю після того, як такий статус отримав неонацист Воїслав Торден, раніше відомий як Ян Петровський. Про це Рантанен сказала в коментарі виданню IltaSanomat, опублікованому 28 серпня.

"Необхідно зробити все, щоб через кордон не проникали люди, які можуть загрожувати національній безпеці країни", - сказала міністр.

За даними ЗМІ, Ян Петровський отримав ВНЖ на підставі родинних зв'язків після того, як його дружина почала навчатися у Фінляндії.

Раніше адвокат розповіла, як неонацист Петровський потрапив до Фінляндії.

Нагадаємо, що у Фінляндії заарештовано росіянина, одного з лідерів неонацистського загону "Русич", який воював на Донбасі.

Як повідомлялося, вбивця українських полонених, російський неонацист Петровський просить політичного притулку у Фінляндії.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
08.04.2025
11:08

Новий механізм виплат пенсій українцям на окупованих територіях та ВПО: менше дискримінаційних норм

Тепер пенсіонери, незалежно від дати переміщення, мають однакові умови для отримання пенсійних виплат. Вони можуть вибирати банк для отримання пенсії з 46 доступних установ, а також отримувати виплати через "Укрпошту".
Донбас
06.04.2025
19:12

Чужі тут ходять: дуже тимчасовий «уряд». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня авторів публікацій у місцевих Телеграм-каналах та інших пабліках потягнуло на філософію. Зрадники розумними словами намагалися довести, що Батьківщину вони не зраджували, що вона завжди була їм чужою. Важко повірити, що ці люди до...
Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Всі статті