У Молдові засекретили участь Зеленського у Євросаміті

У четвер, 1 червня у Молдові відбудеться саміт Європейської політичної спільноти. Більшість європейських лідерів уже підтвердили свою участь, проте чи приїде на зустріч президент України Володимир Зеленський досі невідомо. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на NewsMaker.

Як повідомляє видання, міністр внутрішніх справ Молдови Ганна Ревенко заявила, що інформація про можливу участь президента України у саміті не розголошується.

"Ця інформація має бути засекречена з міркувань безпосередньої безпеки пана Зеленського. Ми поважаємо цю вимогу", - зазначила вона.

Саміт Європейської політичної спільноти відбудеться 1 червня 2023 року в Замку Мімі, Булбоака (Молдова).

На заході очікуються 47 президентів та глав урядів, а також глави Євросоюзу. Лідери на зустрічі обговорять спільні зусилля для миру в контексті війни в Україні та пов'язаних із нею криз, захист демократії, зміцнення енергетичної безпеки та стійкість європейських держав.

Нагадаємо, у столиці Молдови Кишиневі пройшрв проєвропейський мітинг на підтримку вступу країни до Євросоюзу. 

 

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті