У Києві з понеділка запрацює система компенсації поїздок через вимушені пересадки на станції метро "Либідська"

Система компенсації поїздок через вимушені пересадки на станції метро "Либідська" у зв'язку з тимчасовим зупиненням роботи метрополітену запрацює з понеділка, 18 грудня, повідомляється на сайті КМДА.

Як повідомив Департамент транспортної інфраструктури КМДА, місто компенсує проїзд у тимчасових маршрутах автобуса №2-М, №60, тролейбуса №43-К і додаткові поїздки в метро.

"Наприклад, якщо скористатися автобусом 2-М із Теремків до Либідської, а потім доїхати до центру на метро - одна з двох витрачених поїздок повернеться на карту. Навіть за 2 або 3 вимушені пересадки, все одно оплачуєте тільки одну поїздку. Але час у дорозі не має перевищувати 2 годин, щоб компенсація спрацювала", - йдеться в повідомленні.

Компенсація діятиме, поки триватиме ремонт тунелю метрополітену між станціями "Деміївська" та "Либідська".

"Компенсація діє для пластикової та цифрової картки і QR-квитків, створених із поїздок. Картку потрібно валідувати в наземному транспорті та метро під час кожної пересадки, як зазвичай. Поїздки за вимушені пересадки повертаються на карту наступного дня", - розповіли в КМДА.

Як повідомлялося, 8 грудня було припинено рух поїздів метрополітену між станціями "Теремки" та "Либідська" на Оболонсько-Теремківській (М2, "синьої") лінії з міркувань безпеки та з огляду на технічний стан тунелів між станціями "Либідська" та "Деміївська". 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Луганськ
26.03.2025
15:58

Головне – не порівнювати! Луганський щоденник

Це повний розрив для всіх тут. Як їм дозволили повернутись? Адже це навіть не про них, а про нас. Як нам працювати з ними і вдавати, що все нормально.
Всі статті