У Кремлі підтвердили зустріч путіна та Пригожина після заколоту: обговорювали "працевлаштування"

Володимир Путін зустрічався з Євгеном Пригожиним у Кремлі через 5 днів після заколоту, 29 червня. Про це повідомив прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков 10 липня.

За його словами, зустріч тривала близько 3 годин, у ній також брали участь командири загонів ПВК, всього було 35 осіб.

Пєсков зазначив, що путін дав свою оцінку того, що сталося, і запропонував представникам ПВК варіанти працевлаштування.

Як повідомлялося раніше, командири і рядові найманці "Вагнера", а також сам Євген Пригожин вільно почуваються в росії навіть після проваленого заколоту.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті