Пригожин і "Вагнер" досі мають повну свободу в РФ - ISW

Командири і рядові найманці "Вагнера", а також сам Євген Пригожин вільно почуваються в росії навіть після проваленого заколоту. Про це 9 липня повідомили в Інституті вивчення війни.

"Путін продовжує дозволяти "Вагнеру" і Пригожину діяти в Росії і потенційно становити загрозу його режиму. Надання Пригожину, командирам і 25 тисячам бойовиків "Вагнера", які очолювали збройне повстання і брали в ньому участь, повної свободи пересування і спілкування в Росії свідчить або про надзвичайну (і необґрунтовану) впевненість Путіна в їхній новій лояльності, або про відчайдушне прагнення переманити якомога більше членів ПВК на свій бік, або про нездатність вжити заходів проти них", - заявили аналітики Інституту.

Загалом наслідки збройного заколоту для Пригожина і всієї ПВК залишаються незрозумілими. Однак Україна вже виграла від цього бунту. Це пов'язано з тим, що найманці як єдина сила, найімовірніше, вже не з'явиться в Україні.

У ISW також зазначили, що поспішний вихід "Вагнера" з Бахмута підірвав російські позиції в цьому районі і сприяв тактично важливим успіхам, яких українські сили досягли навколо міста.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що близько 600 найманців ПВК "Вагнер" повертаються з Африки до Москви.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті