У Краматорську вирішили витратити на ремонт укриттів майже 99 мільйонів гривень

На ремонт укриттів у Краматорську Донецької області цього року буде спрямовано з бюджету майже 99 млн гривень. Про це повідомляє Телеграм-канал "Донбас.Важно".

Як повідомляється, зараз у місті ремонтують 50 укриттів різних типів. Ще по 4 об'єктах триває процедура публічних закупівель. Також заплановано ремонт 6 укриттів.

За останній час у місті оголосили 20 тендерів на ремонт укриттів. Більшість із них опубліковано без зазначення адреси з міркувань безпеки.

Як повідомлялося, на Донеччині планують облаштувати наземні бетонні укриття біля відділень ПриватБанку

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті