У ГУР розповіли, чому РФ взяла паузу у масованих ракетних обстрілах України

Окупанти змінюють тактику масованих ракетних ударів по Україні і взяли умовну перерву, щоб накопичити сили для атак тих цілей, які є важливими через контрнаступ українських сил.  Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону 20 квітня.

За його словами, порівняно з зимовим періодом, спостерігається зміна тактики ракетного терору, тому що перший етап провалився - енергетичний ракетний бліцкриг зазнав абсолютного фіаско.

"Витративши для себе критичну частину ракетного потенціалу, ворог не досяг бажаного результату. Так, сьогодні тактика змінюється і ця умовна перерва застосовується для накопичення тільки завдання будуть інші - це значною мірою не об'єкти енергетичної інфраструктури, а, наприклад, все, що стосується логістики, підготовки військових цілей в контексті спроб зірвати українські наступальні дії", - розповів він.

Юсов нагадав, що росіяни подібні спроби робили і раніше, на першому етапі повномасштабного вторгнення.

"Якщо ми говоримо про зимовий період, то заявлялись військові цілі, але цілями були саме мирні об'єкти, об'єкти цивільної та енергетичної інфраструктури. Сьогодні тактика буде інша", - підкреслив він.

Водночас на думку Юсова, відновити той потенціал за кількістю і по якості, який вже витрачений в період повномасштабного вторгнення ворог не зможе, навіть, якщо буде тримати паузу до вересня, а "до вересня він тримати паузу не буде".

Як повідомлялося, росіяни отримали нову партію дронів-камікадзе від Ірану і вже атакували ними Україну.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті