"Вбити клин у російський фронт". У ГУР МО підтвердили контрнаступ ЗСУ навесні

Представник воєнної розвідки Вадим Скібицький заявив, що навесні українська армія піде у контрнаступ. Про це чиновник заявив в інтерв'ю німецькому виданню DW.

"Думаю, навесні ми будемо готові до контрнаступу. Однією зі стратегічних цілей буде спроба "вбити клин у російський фронт на півдні - між Кримом та материковою частиною Росії", - заявив Скібицький.

Крім того, представник ГУР МО не виключив, що Україна завдаватиме удари по територіям, з яких здійснюються російські атаки. Зокрема, йдеться про Білгородську область РФ.

"Ми зупинимося лише тоді, коли відновимо країну у межах 1991 року", - заявив Скібицький. 

Як повідомлялося раніше, за оцінкою голови ГУР МО Кирила Буданова, путін буде змушений вивести війська з України, інакше його режиму загрожує крах.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті