У "ДНР" розповіли, де спостерігається найбільший кадровий голод: не вистачає навіть "державних службовців"

У так званому "міністерстві праці та соціальної політики ДНР" назвали сфери, в яких спостерігається найбільший кадровий голод. Цифри озвучено в повідомленні "відомства".

Так, загалом від початку 2024 року роботодавці подали в центри зайнятості окупованої частини Донецької області інформацію про 33,5 тис. вакансій.

Найбільше кадрів потрібно на обробні виробництва - відкрито 4,4 тис. вакансій. У сферу енергетики потрібно 3,2 тисячі працівників. Так зване "державне управління та забезпечення воєнної безпеки" потребує майже тисячі осіб. Приблизно стільки ж вакансій (2,9 тисячі) пропонують медичні установи та служби соціальних послуг. Школам і дитячим садкам потрібно 2,5 тисячі педагогів. 

Не вистачає в "ДНР" охочих працювати сміттярами, рієлторами, автослюсарями і продавцями.

Найбільший кадровий голод спостерігається у сфері транспортних перевезень, у вугільній промисловості. Гостро необхідні окупованому Донбасу прибиральники, двірники, медсестри і лікарі, слюсарі та електромонтери з ремонту та обслуговування обладнання.

Статті

Країна
15.01.2025
11:24

Підземні школи. Як це виглядає в Запоріжжі

Вже наприкінці грудня у  Запоріжжі відкрили другу підземну школу на базі гімназії №107. Її будували 6,5 місяців. Будівельні роботи на 117,9 мільйона гривень виконали коштом державної субвенції та співфінансування з обласного бюджету.
Світ
15.01.2025
09:57

«Київ може бути непередбачуваним і щось викинути». Російські ЗМІ про Україну

Відносини між Трампом і Байденом антагоністичні. Тому Україна не входитиме до числа пріоритетів Трампа. Його більше хвилює Китай. Крім того, він позначив свої інтереси щодо Гренландії, Панамського каналу, Мексики, Канади.
Світ
14.01.2025
11:44

Російський газ, німецька військова допомога, загиблі британські добровольці. Західні медіа про Україну

Проте газ все одно надходитиме з Росії обхідними шляхами, в тому числі турецьким газопроводом “Турецький потік”. Російський газ може більше не йти через Україну, але Росія залишається другим за величиною постачальником СПГ до ЄС
Всі статті