У Дніпрі в нічній пожежі вщент згорів ангар із автобусами

Масштабна пожежа сталася вночі на території приватного підприємства в Дніпрі. Про це 6 січня повідомила ДСНС у Телеграмі.

Там горів ангар з обладнанням і автобусами. Площа пожежі охопила 600 квадратних метрів.

"Встановлено, що пожежа виникла на території приватного підприємства в одноповерховій будівлі (ангарі), в якому знаходились транспортні засоби. Пожежу ліквідовано", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що обійшлося без загиблих і постраждалих.

Про причини пожежі не повідомляється.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті