У Дніпрі через проблеми з опаленням евакуйовують одну з лікарень та зачиняють школи

У Дніпрі через проблеми з опаленням евакуйовують одну з лікарень та зачиняють школи. Про це у Телеграм 13 лютого повідомив мер міста Борис Філатов.

"Через нічний обстріл ми евакуюємо одну з лікарень, зливаємо систему опалення та вивозимо чималу кількість паліативних хворих. Також зачиняємо школи.  Бо за прогнозам найближчим часом очікується похолодання, а втримати систему не вийде", - констатував мер.

Він уточнив, що через нічний обстріл РФ у Дніпрі пошкоджено деяку цивільну інфраструктуру.

"Комунальні служби роблять все можливе для усунення наслідків", - підкреслив мер. 

"Поки ж зігрітися та підзарядити гаджети можна у пунктах незламності. По всьому місту працює більше 100 таких. Їх облаштовано мерією, обласною військовою адміністрацією, ДСНС і Нацполіцією. Адреси найближчих до вас можна знайти в застосунку «Дія». Там є все необхідне. Генератори, альтернативні джерела опалення, мобільний зв'язок та інтернет. І звісно - питна вода та гарячі напої. Також у місті працюють пункти відповідального бізнесу", - зазначив Філатов.

Як повідомлялося, через російські удари припинила роботу одна з теплоелектростанцій на Дніпропетровщині.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті