У Червонопопівці йдуть контактні бої, повного контролю над селом ще немає, але в нього вже кілька разів заходили - Гайдай

У селі Червонопопівка біля Кремінної на Лугащнині тривають контактні бої, повного контролю над населеним пунктом українські захисники поки не мають, проте ситуація контрольована. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в інтерв’ю "Ukraine Media Center" 9 березня.

"В районі Червонопопівки  постійно проходить активна фаза бойових дій, крім обстрілів, там відбуваються контактні бої, – зазначив Гайдай. – Такі села не ставлять в перелік деокупованих тільки тому, що для цього треба повністю контролювати населений пункт, а не тільки під вогневим контролем його тримати. Тому, скоріш за все, Генштаб і не ставить Червонопопівку туди. Але там достатньо динамічна ситуація. Іноді наші підрозділи заходили і повністю зачищали Червонопопівку, іноді доводилось відходити".

Уточнюється, що він сказав це у відповідь на запитання журналістки, чи є це село деокупованим – у контексті того, що, при наявності інформації про обстріли Червонопопівки рашистами, цей населений пункт ніколи не згадувався як деокупований.

"Якщо це не секретна інформація", – підкреслила журналістка, ставлячи питання.

Гайдай зазначив, що інформація щодо Червонопопівки не є секретною.

Раніше повідомлялось, що на фронті в Луганській області 9 березня спостерігається  відносна тиша.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті