У Чехії закінчили навчальний рік близько 43 тис. українців 

У Чехії закінчили навчальний рік близько 43 тис. дітей українських біженців, багато з яких перебувають у країні з початку війни. Про це повідомляє "Чеське радіо".

Зазначається, що загалом у Чехії завершили навчальний рік близько 1,47 мільйона учнів базових шкіл і середніх навчальних закладів. Починаючи із суботи, 1 липня, у них починаються літні канікули, які триватимуть до понеділка, 4 вересня.

Згідно з даними за вересень минулого року, у 2022/23 навчальному році базові школи в Чеській Республіці відвідувала рекордна кількість учнів - 1 007 778. Уперше в історії країни кількість дітей, які відвідують базову школу, перевищила один мільйон.

У квітні Міносвіти Чехії повідомило, що майже 40 000 українських школярів навчаються в базових школах Чехії, а 3457 - у середніх навчальних закладах.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
06.04.2025
19:12

Чужі тут ходять: дуже тимчасовий «уряд». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня авторів публікацій у місцевих Телеграм-каналах та інших пабліках потягнуло на філософію. Зрадники розумними словами намагалися довести, що Батьківщину вони не зраджували, що вона завжди була їм чужою. Важко повірити, що ці люди до...
Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Всі статті