У Бурятії РФ через паводок пошкоджено три мости і федеральну трасу, введено режим НС

У Бурятії та Забайкаллі РФ через паводок зі своїх будинків евакуйовано понад 200 місцевих жителів. Про це повідомляють росЗМІ 4 серпня.

Глава Бурятії Олексій Циденов повідомив, що в республіці пошкоджено три мости і федеральну трасу, а також введено режим НС.

За його словами, внаслідок рясних опадів і підйому рівня вод підмито ділянки федеральної дороги "Улан-Уде - Чита". На 589 км повністю розмито ділянку дороги. На трьох мостах - це річки Тугнуй, Сухара і Хонхолойка - підмито мости, підмито під'їзди до мостів.

"У результаті рух зупинено. Орієнтовно на добу, але є ймовірність, що більше часу займе відновлювальна робота", - заявив Циденов. 

Нагадаємо, раніше в російській Башкирії пішло під воду ціле село

Як повідомлялося, дружина російського окупанта, яка втратила будинок через повінь, поскаржилася, що російська влада залишила її без допомоги. 

Статті

Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Країна
08.04.2025
11:08

Новий механізм виплат пенсій українцям на окупованих територіях та ВПО: менше дискримінаційних норм

Тепер пенсіонери, незалежно від дати переміщення, мають однакові умови для отримання пенсійних виплат. Вони можуть вибирати банк для отримання пенсії з 46 доступних установ, а також отримувати виплати через "Укрпошту".
Всі статті