У Берліні презентували щоденники дітей з Маріуполя про блокаду міста росіянами у 2022 році

У німецькій столиці відкрилася виставка «Щоденники війни: непочуті голоси українських дітей». Про це повідомила міська рада Маріуполя 6 березня.

"В експозиції 14 зворушливих історій дітей з різних куточків України. Тут представлені дитячі щоденники, записи, малюнки, особисті речі. На відкритті побував берлінський дизайнер Френк Вільде, який щодня розповідає про Україну в Instagram, та Посол України у Німеччині Олексій Макеєв", - йдеться у повідомленні. 

Як зазначають організатори, головна мета проєкту – привернути увагу громадськості до проблеми емоційного стану української молоді, яка стала свідком війни, та створити надійну платформу для розповіді дітей про свої унікальні історії про пережите.

Зокрема, представлені історії маріупольських дітей. 12-річна Альона Загреба фіксувала на відео та фото те, що відбувалося у блокадному місті. А 16-річна Софія Громакова на початку війни втратила батька й перенесла свої переживання на полотно.

В рамках заходу показали фільм Владислава П’ятіна-Пономаренко про перші дні російського вторгнення в Маріуполі – «IMAGINE:WAR». Хлопець фіксував кожен день блокади на власну камеру. 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті