Тиран, диктатор, "божевільний Влад". Впливові західні ЗМІ перестали називати Путіна президентом

Впливові західні ЗМІ після "фарсу з перевиборами" і легітимації тортур у Росії перестали називати Путіна президентом. Про це повідомляє російський опозиційний ТКГ "Можем объяснить" (МО).

У заголовках західних ЗМІ щодо Путіна використовуються слова: тиран, деспот, диктатор, "божевільний Влад".

"Західні країни досі не поспішають оголошувати Володимира Путіна нелегітимним главою російської держави, хоча дебати про це в ЄС проходили. На відміну від політиків, британські, фарнцузькі та німецькі ЗМІ все рідше називають Путіна "президентом"", - звернув увагу "МО".

"Кремлівський тиран виступає з промовою", - підписана фотографія з Путіним на сторінках німецького Bild. Видання використовує різні синоніми цього слова: диктатор, тиран і практично перестало використовувати термін "президент".

Термін "диктатор" стосовно Путіна стала вживати і британська газета The Telegraph.

Таблоїд The Sun і зовсім називає Путіна "параноїком", "божевільним деспотом" і "божевільним Владом" (mad Vlad). Газета різко розкритикувала російське керівництво за тортури ймовірних терористів із "Крокус Сіті Холу", а також за арешт журналіста Евана Гершковіча, який уже рік перебуває в СІЗО.

"Кремлівський лідер Володимир Путін призиває в армію 150 тисяч осіб", - так підписана фотографія до замітки Sueddeutsche Zeitung про початок призову. Німецьке видання теж майже перестало називати Путіна "президентом". Журналісти називають його "главою Кремля".

Схожим чином Путіна характеризує Frankfurter Algemeine - "лідер (шеф) Кремля". Цю термінологію стали використовувати й інші німецькі видання, зокрема, Spiegel і Welt: "Після президентських виборів, які зазнали критики як фарс, лідер Кремля Володимир Путін відсвяткував свою перемогу і десяту річницю анексії Криму".

Також Путіна називають французькі Le Monde і Liberation (Le maître du Kremlin).

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті