Туск пояснив рішення Польщі про тимчасове призупинення приймання заяв про надання притулку

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск пояснив рішення оголосити про тимчасове призупинення приймання заяв про надання притулку. Про це повідомляє "Польське радіо".

Зазаначається, що Туск у соціальних мережах нагадав, що Фінляндія прийняла рішення про такий крок у травні.

У дописі в соціальній мережі прем'єр-міністр Польщі пояснив, що це буде відповіддю на гібридну війну, оголошену всьому Європейському Союзу, зокрема Польщі, режимами в Москві та Мінську, пов'язану з організацією масового переправлення людей через кордони країни.  

«Право на притулок є інструментом у цій війні і не має нічого спільного з правами людини. Прикордонний контроль і територіальна безпека Польщі є і залишатиметься нашим пріоритетом. Наші рішення і дії будуть абсолютно підпорядковані цьому», —  підкреслив очільник польського уряду.

Зазначається, що про тимчасове призупинення процедури надання притулку в Польщі Туск говорив під час з'їзду Громадянської коаліції 12 жовтня. Це є частиною нової міграційної стратегії, яку польський уряд, як очікується, розгляне на засіданні 15 жовтня.

Як повідомлялося, країнам Європи, які постраждали від повені, Євросоюз виділить 11 млрд євро. Близько половини отримає Польща.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті