Туреччина і росія, не встигнувши побудувати газовий хаб, уже посварилися через те, хто буде ним керувати

Спроба росії створити газовий хаб у Туреччині стикається із затримками через розбіжності з приводу того, хто має за нього відповідати. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Як выдомо, російський диктатор путін запропонував цю ідею в жовтні 2022 року, незабаром після того, як вибухи пошкодили газопровід "Північний потік", що з'єднує росію з Німеччиною через Балтійське море.

Reuters пише, що реалізацію проєкту газового хаба було відкладено через сварку між Росією і Туреччиною через контроль над ним.

"Є управлінські проблеми, вони борються за те, хто має керувати хабом", - повідомило джерело на умовах анонімності.

Інше джерело, близьке до контрольованого Кремлем газового гіганта "Газпром", визнало, що існує проблема в питаннях управління.

Нагадаємо, у жовтні минулого року росія заявила, що може перемістити транзит газу до Європи з трубопроводу "Північний потік-1" до Чорноморського регіону та Туреччини.

Як повідомлялося, країни G7 і ЄС хочуть розширити заборону на імпорт російського газу. 

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті