Країни G7 і ЄС хочуть розширити заборону на імпорт російського газу - Financial Times

Країни G7 і Євросоюзу хочуть ввести нові санкції щодо імпорту російського газу. Про це повідомило видання Financial Times.

"G7 заборонить імпорт російського газу трубопроводами, роботу яких раніше було припинено або скорочено. Санкції здебільшого стосуватимуться поставок газу в Польщу і Німеччину", - повідомили у виданні з посиланням на свої джерела.

Таке рішення країни "Великої сімки" можуть ухвалити за підсумками саміту в Японії, який відбудеться з 19 по 21 травня в Хіросімі. При цьому видання не зазначає, про які саме трубопроводи йдеться. Передбачається, що під санкції може потрапити нафтопровід "Дружба".

"Санкції потрібні, щоб переконатися, що партнери не змінять свою думку в майбутньому. Подальше скорочення використання російських енергоносіїв, зокрема, запобігатиме повторному відкриттю шляхів, раніше закритих унаслідок використання енергії Росією як зброї", - додають журналісти.

Видання зазначає, що навряд чи санкції покажуть швидкі результати. Однак у Брюсселі налаштовані рішуче, оскільки від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну частка російського газу в європейському імпорті впала з понад 40% до 10%.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що генпрокурор США дозволив передачу конфіскованих російських активів Україні.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті