Триває масова евакуація з Красногорівки, з-під вогню вивезли чотирьох важкопоранених чоловіків

Підрозділ поліції "Білі янголи" продовжує масово евакуювати мешканців фронтової Красногорівки Донецької області. Про це, розмістивши відповідне відео, повідомила Нацполіція України у Телеграм 2 травня. 

"З фронтової Красногорівки "білі янголи" масово евакуюють людей. З-під вогню поліцейський екіпаж вивіз чотирьох важкопоранених чоловіків. Крім того, правоохоронці евакуювали ще сімох мешканців, які пережили ворожий удар і запросили екстрений виїзд", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що ворог не припиняє штурмувати Красногорівку, місто палає. Після кожного обстрілу мешканці Красногорівки звертаються по допомогу до групи "Білий Янгол". 

"Екіпаж пересувається максимально швидко, бо найменша затримка може коштувати життя і рятівникам, і постраждалим", - йдеться також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що евакуація з Красногорівки триває на межі можливого, поліцейські щодня рятують по 10-20 мешканців.

Статті

Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Всі статті