Трамп визначився, кого він призначить на посаду "царя" з питань штучного інтелекту і криптовалют

Обраний президент США Дональд Трамп 5 грудня заявив, що призначає колишнього операційного директора платіжної системи PayPal Девіда Сакса своїм «царем» з питань штучного інтелекту і криптовалют, зробивши ще один крок до реформування американської економіки. Про це повідомляє «Голос Америки».

«Він працюватиме над створенням правової бази, щоб криптоіндустрія отримала ясність, яку вона так довго просила, і могла процвітати в США», - написав Трамп у своїй соціальній мережі Truth Social.

52-річний Девід Сакс, який народився в Південній Африці, є співзасновником венчурної компанії Craft Ventures і одним із перших керівників PayPal, який був придбаний eBay у 2002 році.

Сакс також є колишнім генеральним директором програмної компанії Zenefits і засновником Yammer, соціальної мережі для корпоративних користувачів.

Трамп також повідомив, що Сакс очолить консультаційну раду Білого дому з питань науки і технологій.

Зазначається, що Трамп, який раніше називав криптовалюти шахрайством, змінив свою думку під час передвиборчої кампанії, пообіцявши зробити США «криптовалютною столицею планети» і накопичити національний резерв біткойнів.

Біткойн уперше подолав позначку в 100,000 доларів у ніч на середу, що навіть скептики назвали важливим етапом «дорослішання» цифрових активів, оскільки інвестори роблять ставку на сприятливе ставлення адміністрації США, щоб закріпити місце криптовалюти на фінансових ринках, вказується в повідомленні.

Як повідомлялося, Трамп пригрозив країнам БРІКС введенням мит у розмірі 100 відсотків у разі створення власної валюти.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті