"Талібан" заборонив жінкам працювати у неурядових організаціях

Правлячі в Афганістані таліби запровадили чергову заборону для жінок: тепер їм не можна працювати в неурядових організаціях (НУО) – нібито через порушення ісламського дрес-коду. Про це з посиланням на письмову заяву міністерства економіки Афганістану повідомила "Deutsche Welle" 24 грудня.

"Співробітницям не дозволяється приходити на роботу "до подальшого повідомлення", – сказано у повідомленні. – Заборона пояснюється "чисельними скаргами" на те, що деякі жінки нібито не дотримувалися ісламського дрескоду, встановленого талібами".

Уточнюється, що в будь-якої неурядової організації, яку звинуватять у недотриманні наказу, буде відкликана ліцензія на діяльність в Афганістані.

За словами представника міністерства економіки країни, заборона стосується понад 180 організацій, що входять до координаційного агентства з надання допомоги Афганістану (ACBAR).

Зазначається, що гуманітарні місії ООН часто працюють в Афганістані через місцеві організації, на які поширюється заборона.

"Заборона на роботу жінок у НУО повинна бути негайно скасована. Цей крок не тільки завдасть удару по правам жінок, а й погіршить гуманітарну кризу, а також завдасть шкоди найбільш вразливим афганцям", – написав тимчасовий повірений у справах Норвегії в Афганістані Пол Калумаль, який займається фінансовою допомогою населенню країни та брав участь раніше у переговорах з "Талібаном".

Раніше повідомлялося, що Афганістан готовий купити російську нафту в обмін на родзинки та лікарські трави.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті