Суд залишив Тищенка під цілодобовим домашнім арештом

Київський апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту народному депутату, підозрюваному у незаконному позбавленні волі людини у Дніпрі. Про це повідомили в Телеграм-каналі Київського апеляційного суду 12 листопада.

"12 листопада колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду Києва від 19 вересня 2024 року, якою задоволено клопотання генерального прокурора і продовжено підозрюваному Т. запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, за виключенням необхідності отримання медичної допомоги або необхідності забезпечення особистої безпеки у період дії воєнного стану, шляхом перебування у захисних спорудах на випадок оголошення повітряної тривоги, за адресою визначеною в ухвалі, строком до 16 листопада 2024 року, в межах строку досудового розслідування, з покладенням на підозрюваного обов’язків, передбачених частиною 5 статті 194 Кримінального процесуального кодексу України, зокрема носіння електронного засобу контролю", - ідеться у повідомленні.

"У повідомленні суду не вказано ім'я депутата, однак із деталей зрозуміло, що йдеться про Миколу Тищенка", - уточнює "Укрінформ".

Зазначається, що за результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Печерського районного суду Києва від 19 вересня залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту залишили без задоволення.

Раніше повідомлялось, що Тищенку подовжили цілодобовий арешт ще на місяць.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті