Суд відхилив клопотання терориста Гіркіна про пом'якшення умов утримання

Сьогодні відбулося судове засідання у справі «екс-міністра оборони ДНР» і військового злочинця Ігоря Гіркіна, обвинуваченого в терористичній діяльності. Як повідомляє його дружина Мирослава Регінська, суд ухвалив рішення не задовольнити клопотання про пом'якшення умов утримання і відмовив у заміні решти терміну ув'язнення на умовно-дострокове звільнення.

До засідання адміністрація колонії представила характеристику на засудженого, яка стала однією з причин відмови в задоволенні клопотання. 

Раніше Ігоря Гіркіна, також відомого як Стрєлков, визнали винним у причетності до низки терактів і вбивств на території України, включно з його роллю у збитті малайзійського рейсу MH17. Відтоді він відбуває термін ув'язнення в колонії суворого режиму.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті