Старобільська МВА шукає кадри для роботи після деокупації у сферах ЖКГ, охорони здоров’я, освіти, культури тощо (гугл-форма)

Старобільська міська військова адміністрація формує кадровий резерв для роботи після деокупації громади у різних сферах: ЖКГ, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, соціального захисту тощо. Про це повідомила Старобільська МВА у Facebook 14 квітня.

"Старобільська міська військова адміністрація формує кадровий резерв фахівців, які будуть необхідні для роботи в адміністративних органах влади на звільнених територіях та для здійснення діяльності в установах, організаціях та на підприємствах після деокупації території Старобільської міської територіальної громади – з метою налагодження функціонування всіх сфер життєдіяльності громади", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що для роботи потрібні фахівці, які прагнуть працювати в Старобільській громаді після її звільнення та мають досвід роботи в галузі економічного розвитку, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, ЖКГ, культури, спорту тощо.

Бажаючим для подальшої комунікації зі Старобільською МВА пропонується заповнити гугл-форму за посиланням.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини, які мешкають у Львові, можуть отримати дитяче харчування.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті