Станції київського метро "Дружби народів" і "Площа Льва Толстого" отримали нові назви

Депутати Київради 18 травня прийняли рішення щодо перейменування двох станцій метрополітену, - повідомляє КМДА.

Відтепер станція метро "Дружби народів" буде називатись "Звіринецькою" – на честь історичної назви місцевості, відомої з часів Київської Русі. А станція "Площа Льва Толстого" – "Площа Українських героїв".

Окрім цього було перейменовано одну з майбутніх зупинок метро, які будуються на Виноградарі. Відтепер станція метро "Проспект Правди" матиме назву "Варшавська". Таку назву вона отримала в честь польської столиці Варшави – міста-побратима Києва.

З початку повномасштабної війни нові назви в столиці отримали понад 300 вулиць та провулків.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті