США запровадили санкції проти керівництва холдингу "Russia Today" і, зокрема, пропагандиста Кисельова

Санкції проти керівництва російського пропагандистського холдингу "Russia Today" і, зокрема, пропагандиста Дмитра Кисельова запровадили США з 13 вересня. Про це йдеться на сайті міністерства фінансів США в списку підсанкційних осіб і компаній, оновленому 13 вересня.

"Оновлення списку громадян особливих категорій. До списку SDN OFAC було додано таких осіб: КИСЕЛЬОВ, Дмитро Костянтинович. Москва, Росія", - йдеться в документі.

Зазначається, що він є директором медіахолдингу "Russia Today". 

Зазначається, що за словами держсекретаря США Ентоні Блінкена, медіагрупа "Russia Today", до якої входять низка російських ЗМІ - РІА Новости, Sputnik і Russia Today - не тільки поширює пропаганду РФ, а й діє як підрозділ російської розвідки.

Блінкен окремо зазначив, що телеканал RT брав участь в операціях впливу в різних країнах світу, серед яких - створення фейкових ЗМІ в Німеччині та країнах Африки, а також спроба втрутитися в майбутні президентські вибори в Молдові.

На тлі цього США вводять санкції проти медіагрупи, її директора Кисельова, а також АНО "ТВ-Новости", яке є юрособою RT. Також під санкції потрапила громадянка Росії та Молдови Неллі Парутенко - голова АНО "Євразія".

Раніше повідомлялось, що США запроваджує санкції проти пропагандистів медіагрупи "Russia Today".

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті