США виділить Україні ще $4,5 млрд допомоги – Reuters

Сполучені Штати Америки нададуть Україні 4,5 мільярди доларів для підтримки бюджету. Про це 8 серпня повідомляє Reuters.

Цей пакет фінансової допомоги американський Мінфін уже погодив зі Світовим банком. Агентство міжнародного розвитку USAID повідомило, що перший транш на 3 мільярди доларів надійде до України у серпні.

Після того, як весь пакет допомоги буде передано, загальна бюджетна підтримка України з боку американців досягне 8,5 мільярда доларів.

Зокрема, раніше лише у липні Україна отримала від США транші у розмірі 1,7 мільярда та 1,3 мільярда доларів.

Ця допомога буде призначена для виплат соціальної та фінансової допомоги дітям-інвалідам, а також мільйонам внутрішніх переселенців. Також ці гроші допоможуть забезпечувати енергопостачання лікарень, шкіл та інших об'єктів критичної інфраструктури.

При цьому українська сторона повідомляє, що щомісяця стикається з дефіцитом бюджету 5 мільярдів доларів – що дорівнює приблизно 2,5% довоєнного ВВП. Це з витратами війну і скороченням податкових надходжень.

Нагадаємо, раніше в Офісі президента заявили, що Німеччина блокує надання Україні 8 мільярдів євро.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Всі статті