США ввели санкції проти майже 1000 російських топ-чиновників та членів їхніх сімей

Сполучені Штати запровадили санкції проти топ-чиновників росії та членів їхніх сімей за анексію українських територій. Про це 30 вересня повідомляє Мінфін США.

"Ми не стоятимемо осторонь, поки путін обманом намагається анексувати частини України. Мінфін і уряд США вживають сьогодні радикальних дій, щоб ще більше послабити росію, який вже деградував військово-промисловий комплекс і підірвати її здатність вести незаконну війну", - заявила міністр фінансів Джанет Єллен.

Загалом йдеться про санкції проти 910 осіб, зокрема, військовослужбовців з РФ, Білорусі та російських проксі-формувань. Наприклад, під санкції потрапили 14 представників військово-промислового комплексу росії, 3 ключові співробітники фінансового сектора РФ, а також 278 членів Держдуми.

Також у списку є 57 різних організацій, яких покарали порушення правил експортного контролю США.

Наприклад, під санкції потрапила американсько-російська компанія "Радіоавтоматика". Також у списку є і її керівники – Володимир Іванов, Сергій Бизов та Дмитро Галин. Зазначається, що компанія займалася закупівлями для оборонної промисловості.

Найбільш гучними іменами у списку санкцій є голова Центробанку РФ Ельвіра Набіулліна, перша заступниця голови Центробанку Ольга Скоробогатова та віце-прем'єр Олександр Новак. Однак санкції поширилися і на членів сімей відомих чиновників РФ.

Так, у списку є родичі міністра оборони Сергія Шойгу, голови Росгвардії Віктора Золотова, прем'єр-міністра Михайла Мішустіна, губернатора Санкт-Петербурга Олександра Беглова, заступника голови Ради безпеки РФ Дмитра Медведєва та мера Москви Сергія Собяніна.

Окремо зазначається запровадження візових санкцій проти громадянина РФ Очур-Суге Монгуша за катування українського полоненого.

Нагадаємо, що кілька днів тому Єврокомісія представила восьмий пакет санкцій проти росії.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті