США розглядають варіанти постачання Україні зброї великої дальності замість ATACMS - генерал Міллі

США не постачають Україні ракети великої дальності ATACMS, а натомість розглядають інші варіанти, які дозволять українським військовим збільшити радіус дії на полі бою. Про це заявив голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі в інтерв'ю виданню Defense One, - повідомляє Бі-бі-сі.

Ракета ATACMS має радіус дії близько 300 км, що набагато більше, ніж будь-яка інша система, яку США досі постачали Україні. За словами високопоставленого генерала, США мають відносно мало ATACMS і американські збройні сили повинні підтримувати запаси таких важливих озброєнь. Але є й інші системи, які можуть діяти у такому ж діапазоні.

"Є, наприклад, безпілотники. Британці мають пару систем", - сказав Міллі.

Крім того, як сказав Міллі, військовий конфлікт на території України виявив "неймовірні темпи споживання звичайних боєприпасів", і зараз США переглядають оцінки потреб у них на випадок великої війни.

На сьогодні у США достатньо боєприпасів, але оборонно-промисловий комплекс працюватиме над розширенням своїх потужностей упродовж кількох років, повідомив генерал.

"Якщо ви берете участь у серйозній війні між великими державами, - сказав Міллі, - не треба недооцінювати кількість боєприпасів, яка вам знадобиться".

Як повідомлялося, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний обговорив із верховним головнокомандувачем Об'єднаними збройними силами НАТО в Європі Крістофером Каволі постачання Україні озброєння, техніки та боєприпасів.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті