Шольц заявив, що як і раніше, виступає проти надання ракет Taurus Україні

Канцлер ФРН Олаф Шольц після прибуття на саміт G20 повторив свою позицію про те, що він проти постачань авіаційних крилатих ракет Taurus Україні, оскільки Німеччині також довелося б брати участь у їх наведенні на цілі. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на N-tv.

"Це не те, за що я можу відповідати і хотів би", - пояснив канцлер.

Також він висловився проти скасування обмежень під час використання поставлених Україні німецьких озброєнь. Виняток зроблено в обороні Харкова, повідомив канцлер. "Але це не змінює основних принципів, які важливі для мене", - зазначив він.

Крім того, Шольц вважає правильним кроком телефонну розмову, що відбулася між ним і Володимиром Путіним,

"Канцлер виступив на захист телефонної розмови з президентом Росії Володимиром Путіним. За його словами, правильно було б вести розмову, навіть якщо потім можна було сказати країнам-партнерам тільки те, що в поглядах Путіна на війну нічого не змінилося", - інформує телеканал.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс розкритикував канцлера Німеччини Олафа Шольца за його телефонну розмову з російським диктатором Путіним.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті