Школярі окупованої Старобільської громади можуть продовжити навчання за українськими програмами (посилання на форму)

Учні закладів середньої освіти Старобільської міської громади, яка опинилась в російській окупації, можуть продовжити навчання за українськими програмами українською мовою. Про це повідомила міська голова Старобільська Яна Літвінова на своїй сторінці у Facebook 25 липня.

"Наразі ми готові розпочати навчальний процес на дистанційній формі навчання за українськими програмами", – написала Літвінова.

Вона підкреслила, що тимчасова окупація території громади російськими агресорами "…на жаль, крім іншого, лишила наших дітей можливості займатися у школі за українською програмою".

За словами Літвінової, чимало батьків, які розуміють важливість отримання їхньою дитиною саме української освіти, звертаються до неї як до керівника громади з питанням: що буде з навчальним процесом в новому навчальному році, як навчатися далі?

"Хочу відразу заспокоїти: ми продовжуємо працювати та вирішувати найактуальніші питання мешканців громади", – підкреслила пані мер.

За її словами, наразі у громаді готові розпочати навчальний процес на дистанційній формі навчання за українськими програмами. 

"Тим більше, що дистанційне навчання дає змогу навчатися й звідти, куди виїхали діти з батьками на тимчасові місця проживання", – підкреслила очільниця громади.

Тож, з метою організації навчального процесу за дистанційною формою у 2022-2023 навчальному році за українськими програмами батьки мають заповнити форму, що надається за посиланням.

"Освіта – це теж лінія фронту, ідеологічного", – підкреслила Літвінова.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті